Debata pro loutky: Berete drogy?

26. 6. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
https://archa-plus.cz/cz/
Místo
ARCHA+
Na Poříčí 1047/26, Praha
zobrazit na mapě

Ahoj, jak se (máš něco)? Utíkám před fízlama po Lazarský s trojkou v žíle. Legalizace? Strašák. Zákaz? Prevence. Kde jsou hranice závislosti? Antidepresiva. Proč beru drogy? Užívám (si) je. Odmítneš panáka? Prvního mi nalil táta. Drogy v terapii? I hodné děti berou drogy, léčil jsem šestiletého chlapce. Mediální obraz? Adikts. Berete drogy?

Debata v den boje proti zneužívání drog a nezákonnému obchodování s nimi se uskuteční v ARCHA+. Celou událost doprovází sound design Davida Ficka, alias Chubasquero a po debatě účastníky čeká jeho DJ set.

Debaty pro loutky jsou projekt, ve kterém diskutující navzájem neznají svoji totožnost, stejně tak jako diváci neznají totožnost diskutujících. Zvaní jsou odborníci na dané téma, ale i laici, známé osobnosti, nebo prostě jen lidé, kteří mají touhu debatovat. Debatu provází DJ Chubasquero a po jejím konci následuje hudební set.

Chubasquero
David Ficek je vycházející DJ a producent. Miluje techno, breakbeat, ale i rap a reggae. Inspirují ho špinavé industriální prostory, hluk města a digitální technologie. Vystupuje jako DJ pod pseudonymem Chubasquero, je členem rapově-performativního uskupení Padá penis něco si přej a v rámci svého studia na KALD DAMU zkomponoval hudbu a zvuk pro inscenaci Is Joy v divadle DISK.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články