Dialogy s nejistotou: František Dvořák & Jiří Habart + Gufrau

4. 4. 2024 18:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
http://www.pragovkagallery.cz/
Místo
Pragovka Gallery
Kolbenova 923/34a, Praha
zobrazit na mapě

4. dubna od 18:00 proběhne v Pragovka Gllery doprovodný program k aktuální skupinové výstavě Heuristický Algoritmus. V rámci večera vystoupí se syntezátorovou performance František Dvořák s Jiřím Habartou (Květy, Ghost of You) a s krátkým setem umělecká skupina GUFRAU. Na návštěvníky čeká také křest katalogu a komentovaná prohlídka výstavy.

Dialogy s nejistotou František Svořák & Jiří Habarta: Syntezátorová performance reflektuje téma výstavy zaměřené na proces řešení problémů. Hudba se vyvíjí od nejistých tónů k momentům poznání, zrcadlící cestu od zmatku k jasnosti bez nabízení definitivních odpovědí. Performance slouží jako zvukový protějšek vizuálnímu umění, vybízející k reflexi a interpretaci. Vystoupí umělec František Dvořák a Jiří Habarta, baskytarista a klávesista z kapely Květy a Ghost of You.

Gufrau: Umělecká hudební skupina sídlící v Praze, který tvoří tři členové –⁠ H4GO, Kubmat a Moneyossel. Díky své vlastní kombinaci EDM, electra, jazzu, techna, a rapu jsou schopni produkovat svůj specifický zvuk.

Program:

  • 18:00 vstup
  • 18:15 křest katalogu
  • 18:30 komentovaná prohlídka výstavou Heuristický Algoritmus
  • 19:00 performance František Dvořák & Jiří Habart + set Gufrau

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články