Ed Sheeran: Mathematics Tour

27. 7. 2024 18:00, Hradec Králové

Typ akce
Koncert
web
https://park360.cz/
Místo
Park 360
Letiště 38, Hradec Králové
zobrazit na mapě

První koncert 27. 7. 2024 je vyprodaný! Vstupenky na druhý koncert lze koupit na tomto odkazu.

Jedna z největších světových hvězd, britský zpěvák Ed Sheeran, se po pěti letech vrací do České republiky. Své fanoušky potěší hity jako Shape Of You, Thinking Out Loud nebo Perfect, které mají na YouTube dohromady 13,2 miliard zhlédnutí. Jako speciální host vystoupí britský písničkář Calum Scott.

Jeho Mathematics Tour navazuje na rekordní americké turné, na kterém Ed vytvořil několik rekordů v návštěvnosti, a tuzemská zastávka proběhne v Hradci Králové v multifunkčním Parku 360 v rámci série Rock for People Concerts. Součástí vstupenky na koncert bude Fan Zóna Parku 360, která se bude nacházet v bezprostřední blízkosti. Zde bude probíhat doprovodný program, řada aktivit včetně občerstvení již od dopoledních hodin.

Kdy a kde se koncert uskuteční?
Koncerty Eda Sheerana se uskuteční v sobotu 27. 7. 2024 a v neděli 28. 7. 2024 v areálu Parku 360 v Hradci Králové.

V Parku 360 bude v den konání koncertu Eda Sheerana probíhat celodenní program ve Fan Zóně. Do Fan Zóny mohou návštěvníci dorazit v dostatečném časovém předstihu před koncertem, aby si kromě koncertu užili veškerý doprovodný program a občerstvení. Vstup do Fan Zóny je součástí každé vstupenky.

Kdy a kde bude možné koupit si vstupenku?
Prodej vstupenek na druhý koncert Eda Sheerana začíná 4. 12. 2023 ve 12:00. Cena vstupenek se budou pohybovat v cenovém rozmezí od 1 990 do 2 990 Kč podle kategorie vstupenky.

Věková omezení se na koncert nevztahují. Každý návštěvník koncertu potřebuje platnou vstupenku bez ohledu na věk. Dítě do 15 let musí být na koncert doprovázeno rodičem či zákonným zástupcem. Děti od 15 do 18 let musí být doprovázeny dospělou osobou.

Pro návštěvníky, kteří plánují přijet autem, bude zapotřebí si ke vstupence na koncert zakoupit i parkovací místo. Předprodej na GoOut se spustí s dostatečným předstihem a bude oznámen na webu pořadatele a sociálních sítích.

Informace k nákupu vstupenek:

  • Všechny vstupenky z objednávky jsou vázány na jméno kupujícího.
  • Při nákupu vstupenek bude každá ze vstupenek personalizována na jméno kupujícího.
  • Po dokončení objednávky bude na kontaktní email zasláno potvrzení o nákupu vstupenek. Toto potvrzení neslouží jako vstupenky.
  • Samotné vstupenky budou zaslány na kontaktní email pár dní před akcí.

Informace k uplatnění vstupenek:

  • Hlavní kupující musí v den konání akce na vstupu předložit doklad totožnosti a je garantem celé skupiny.
  • Vstup do areálu bude umožněn pouze celé skupině najednou.

Další informace a odpovědi na často kladené otázky na odkaze zde. Smluvní podmínky k přečtení na odkaze zde na GoOut či zde na stránkách Rock for People.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články