Emotionally Spoonfed + Nikki Triiio

21. 6. 2024 19:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.kampushybernska.cz/
Místo
Kampus Hybernská - E.0 Sál
Hybernská 998/4, Praha
zobrazit na mapě

První červnový den pokřtí dvojice Nicholas a Oliver, která tvoří kapelu Emotionally Spoonfed, své druhé album, které poprvé představí naživo v Kampusu Hybernská.

Kapela debutovala před dvěma lety deskou, která nese stejný název jako jejich formace. V hudbě Emotionally Spoonfed je dle posluchačů cítit lehkost, kterou se možná naučili z buskingu. Protože nemohli koncertovat, strávili Oliver a Mikuláš pandemický rok 2020/2021 hraním na ulici. I zkoušky jsou tak trochu punkové – v paneláku. Tvrdí, že vyrostli na legendách, jako jsou David Bowie a Jeff Buckley. Poslední rok si dali pauzu od koncertování, protože chtějí „přinést nezapomenutelnou show“. Na koncertě se tak bude možné těšit na několik různorodých segmentů, nové nápady a více nástrojů. Zároveň ke každé vstupence dostanou návštěvníci dárek, aby si koncert mohli připomenout i fyzicky.

Nikki Triiio je fúze RnB, jazzu a neo-soulu ze všech koutů světa. Nikki Triiio tvoří Nicole Madi (kytara, klávesy, zpěv), Daniele Mele (bicí) a Beto Solorzano (saxofony).

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články