Erlend – Cizinec

21. 1. 2024 18:00, Praha

Typ akce
Divadlo
web
http://www.jatka78.cz/
Místo
Jatka78
Bubenské nábřeží 306/13, Praha
zobrazit na mapě

Lyrická reflexe kultovního Cizince od Alberta Camuse zpracovaná v žánru fyzického divadla s virtuózními akrobatickými prvky.

Samota může jednomu v hlavě vytvořit svět úplně odloučený od toho vnějšího. Hrdina balancuje na konstruktech vlastního utrpení. Jeho bezprostřední upřímnost k sobě samému mu nedovoluje porozumět společnosti. Blízkost rizika mu dělá dobře i přesto, že z něj má strach. Nevěří v boha a máloco mu vlastně přijde podstatné. Je to cizinec uvnitř každého z lidí. Jmenuje se Erlend.

Lyrická reflexe kultovního Cizince od Alberta Camuse zpracovaná v žánru fyzického divadla s virtuózními akrobatickými prvky. Tvůrci projektu Erlend – cizinec vyvinuli originální balanční aparáty z čistého dřeva a kovu, jež podrobují pohybovému a významovému výzkumu, jehož výsledek zastřešuje bezprostřední emoce jednoho akrobata a herce.

Cirkus trochu jinak je kreativní, artistická a umělecká společnost, která od roku 2006 vytváří originální a zábavné programy pro širokou veřejnost v oblastech nového cirkusu a pouličního divadla.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články