Event Fiasco – Omylem k úspěchu

29. 2. 2024 18:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
https://www.kulturnisportovna.cz/
Místo
Radlická – kulturní sportovna
Za Ženskými domovy 125/5, Praha
zobrazit na mapě

Omylem k úspěchu – nový formát talk show, která sdílí zkušenosti z praxe event managementu a pořádání akcí všeho druhu.

Co obnáší práce event manažera a organizátora? Jak dosáhnout úspěchu v této náročné profesi a jak překonat každodenní výzvy?

Na pódiu vystoupí známé a inspirativní osobnosti z eventového sektoru. Ti se, během rozhovorů v odlehčené a zábavné atmosféře, podělí o své problémové zkušenosti nebo doslova i „průsery“ z každodenní praxe, ale také to, jak se s nečekanými situacemi vypořádali.

Akce je vhodná pro organizátory, produkční, event manažery nebo pro všechny, kteří provozují event space. Cílem Omylem k úspěchu je budovat event komunitu, ukázat obě strany mince v této profesi – od úspěchů po pády – a inspirovat návštěvníky prostřednictvím příběhů profesionálů. Celá akce vyvrcholí after party, kde bude možné navázat nové kontakty s kolegy z eventové branže.

Vystupující:

  • Nikol Prokešová – Zakladatelka Czech Cabaret Show, herečka, zpěvačka, moderátorka, lektorka, sólová umělkyně, mistress of ceremony české kabaretní show.
  • Lukáš Žďárský – Stojí za projekty jako jsou Vnitroblock, Gram, Kavárna co hledá jméno a Radlická kulturní sportovna s kufrem plným průšvihů. V roce 2017 byl zařazený do žebříčku Forbes 30 pod 30.
  • Jan Řežáb – Bývalý CEO SocialBakers, zakladatel Time is ltd. V letech 2015 a 2016 byl zařazený do žebříčku Forbes 30 pod 30.
  • Míša Říbalová – Markeťačka, finalistka Miss 2016, zakladatelka Lavrs Market zaměřených na udržitelnost a slow fashion.
  • Lucie Slepičková – Event managerka organizace Oktagon MMA, kde můžou chyby i fyzicky bolet.

Více o akci je možné najít na webu k události zde.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články