Far From Home Tour: Ariadne's Thread + Ewenay + další

27. 4. 2024 18:30, Ostrava

Typ akce
Koncert
web
http://www.barrak-club.cz/cz/
Místo
Barrák
Fügnerova 595/1, Ostrava
zobrazit na mapě

V rámci svého turné 2024 Far From Home Tour zavítají Ariadne's Thread do ostravského Barráku. Spolu s nimi vystoupí české kapely Rosa Nocturna, Ewenay a Winds of Yore.

Po úspěšném roce 2023 a turné Kladivo na čarodějnice '23, vystoupení na CastleParty a prvním místě na festivalu SkalaRock se Ariadne's Thread vrací na turné v roce 2024. Přivezou čerstvý, těžký materiál, kombinují melodický death metal, symfonický metal, pseudoblack metal a djent, přičemž se drží svých folk / folk metalových kořenů. Představí zbrusu nový set a zároveň předvedou některé ze svých známějších skladeb.

Rosa Nocturna je brněnská symfonická folk metalová kapela. Rosa Nocturna klade ve svých písních důraz na ženské vokály, bohaté symfonické orchestrace a silné kytarové riffy. Texty písní vyprávějí příběhy, romantické balady nebo mýtické eposy. Kapela byla založena v roce 2007. Od té doby Rosa Nocturna vydala 4 studiová alba, 5 singlů, několik videoklipů a podílela se na mezinárodní kompilaci CD Spectrum.

Ewenay je osmičlenná folkmetalová kapela z Prahy. Vyčnívá z davu tím, že mísí tradiční folkové prvky s metal-coreovými základy a nebojí se experimentů. Po založení v roce 2017 bylo prvních několik let poměrně turbulentních, hledání zvuku a členů. Současná sestava je stabilní od roku 2019.

Winds of Yore kombinují tradiční nástroje s moderními metalovými žánry, jako je melodický death metal, prog a metalcore, s texty inspirovanými pohanskými mytologiemi aplikovanými na současný svět.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články