Fashion Event Dotek 2024

23. 3. 2024 11:00, Zlín

Typ akce
Ve měste
Místo
Zlín – různá místa
, Zlín
zobrazit na mapě

Letošní dvanáctý ročník nese téma Metamorfóza a bude se konat 23. 3. 2024 ve Zlíně. Program zahrnuje edukativní workshopy, fashion show a je zakončen afterparty.

Fashion Event Dotek je neziskový projekt studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a snaží se propojovat módu s dobrou věcí. V sobotu 23. března 2024 proběhne 12. ročník, který odkrývá téma Metamorfózy. Během dne proběhne několik doprovodných workshopů s hosty jako jsou fotografka nejen pařížských dnů módy Lena Knappová a expiaristka Adéla Šponerová, která získala stáž u módního domu Balenciaga v Paříži.

Hlavním bodem večera bude již tradičně módní přehlídka 10 designérů z Česka, Slovenska i Dánska, které vybrala odborná porota – šéfredaktorka Danica Kovářová z Vogue CS, redaktorka Harper’s Bazaar Oli Egler, spoluzakladatelka Czech Fashion Councilu Olo Křížová a zástupci ateliéru Design oděvu FMK UTB. Na přehlídku v netradičních industriálních prostorách zlínského Svitu naváže charitativní aukce, jejíž výtěžek podpoří už počtvrté Alianci žen s rakovinou prsu, o.p.s. Po skončení bude následovat afterparty, na které vystoupí například umělci Rainer, Domizako, Peyseyko či Ktva.

Praktické informace:

  • Lístky na workshopy je nutné zakoupit zvlášť.
  • Dotazy lze směřovat na e-mail sadilkova@fashioneventdotek.cz.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články