Fén X Tour 2024

11. 11. 2024 - 19. 11. 2024, Česko

Typ akce
Koncert
Místo
ČR – různá místa
, Česko
zobrazit na mapě

Xindl X pokřtí novou desku Fén X s hosty Katarínou Knechtovou, Mirkou Miškechovou, písničkářem Láskou a filmovými projekcemi.

Už 13. září 2024 vyjde nové album Xindla X s názvem Fén X. V listopadu se také uskuteční speciální křty nové desky, které proběhnou v Praze, Brně a Ostravě.

Na albu Fén X najdou příznivci také již vydanou epickou baladu Černý stíny, singly Smíšený pocity, Cash s rapperem Earthem, nebo píseň známou ze seriálu Policie Hvar Si zabil kámo, která momentálně patří mezi nejhranější písně na českých rádiích.

Speciální koncerty odehraje Xindl X s celou kapelou, hosty i filmovými projekcemi. Startuje se 11. listopadu v brněnském Sonu, 16. listopadu se představí v Garage Clubu v Ostravě a sérii křtů zakončí Xindl X 19. listopadu v pražském Lucerna Music Baru.

„Těšíme se, že zahrajeme fanouškům nové věci, zařadíme samozřejmě i všechny osvědčené hity. Zároveň si s námi zazpívají skvělé zpěvačky – Katarína Knechtová a Mirka Miškechová a jako speciální host vystoupí také muzikant Láska,” zve Xindl X.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články