Fil Bo Riva

7. 12. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
https://kasarnakarlin.cz/
Místo
Kasárna Karlín
Prvního pluku 20/2, Praha
zobrazit na mapě

Italský hudebník Fil Bo Riva vystoupí v Kasárnách Karlín 7. prosince 2024.

Evropský nomád Fil Bo Riva představí v Praze svou vizi melancholie pro 21. století.

Když minulý rok ohlásil nové album a velkou tour, došlo mu, že ztratil sám sebe. A tak Fil Bo Riva zrušil všechny plány a začal se soustředit sám na sebe. Na letošní rok tenhle indiepopový písničkář s mimořádným hlasem chystá comeback – název nového singlu Lost in Life mluví za vše.

„Za ty roky se ve mně něco nasbíralo, k tomu hromada deadlinů a já najednou prožíval jednu panickou ataku za druhou,“ vzpomíná Fil Bo Riva na těžké období. Z těchto zkušeností, z temných i světlých chvil posledních dvanácti měsíců vychází na svém aktuálním singlu Lost in Life. A spolu s jeho vydáním oznamuje, že vyráží na Modern Melancholia Tour 2024.

Narodil se v Římě, vyrůstal v Dublinu, ale od roku 2012 žije v Berlíně. Začínal jako busker a ještě než v roce 2019 vydal svůj debut Beautiful Sadness, hrál před Aurorou nebo Mattem Corbym. Pozornost mu zajistil chytlavý singl Killer Queen z osm let starého debutového EP, minulý rok se skladba vrátila k milionům posluchačů díky remixu německého producenta Robina Schulze.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články