Fit for an Autopsy + Sylosis + další

12. 12. 2024 18:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.meetfactory.cz
Místo
MeetFactory
Ke Sklárně 15, Praha
zobrazit na mapě

Fit for an Autopsy, Sylosis, Darkest Hour a Heriot vystoupí 12. prosince v MeetFactory.

Zatím poslední počinem Fit for an Autopsy je album Oh What the Future Holds z roku 2021. Fit for an Autopsy jsou metalisté, ale vyrostli na hardcore scéně. Přijali tak osobní zodpovědnost a do svých textů vkládají poselství, jež doprovází „hutně opojné písně“, které kombinují excesivní, silou poháněný death metal s atmosférickým groovem, který může připomenout Gojiru nebo Lamb of God, čímž reflektují temný stav současného dění.

Britští metaloví Sylosis jsou zpět se svým šestým řadovým albem A Sign Of Things To Come, na kterém se zamýšlí nad stavem světa. Jsou známí svým sofistikovaným a moderním, přesto nekompromisním metalem s širokým hudebním záběrem. Album, na němž se projevují vlivy klasických desek, jako je Far Beyond Driven od Pantery nebo Black Album od Metallicy, kombinuje hymnické prvky s „drtivými“ riffy. Album produkoval Scott Atkins.

Darkest Hour mají na svém kontě již 10 alb a mnoho koncertních zkušeností. V polovině 90. let stáli (třeba s Lamb of God) u obrody amerického metalu. Nyní dovezou svou poslední desku Perpetual Terminal.

Večer otevřou mladí Heriot z Velké Británie, kteří za svou zatím krátkou kariéru zvládli předskakovat Architects, Lamb Of God nebo Thy Art Is Murder.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články