Forced to Mode + Lakeside X

3. 5. 2024 19:00, Brno

Typ akce
Koncert
web
https://www.sonomusicclub.cz
Místo
Sono Music Club
Veveří 113, Brno
zobrazit na mapě

Německá kapela Forced to Mode přijede v květnu 2024 do brněnského Sono Music Club. Jako host vystoupí české kapela Lakeside X. Po skončení koncertů bude after party.

První pátek v květnu přivítá brněnské Sono Music Club tribute projekt skupiny Depeche Mode a to Forced to Mode, kteří zahrají kompletní live show alba 101 z roku 1988. V roce 2011 Forced Movement, berlínská electrock / indietronic skupina, založila Depeche Mode tribute project Forced to Mode. 101 je legendární koncertní album skupiny Depeche Mode. Zaznamenává závěrečnou etapu koncertu Music for the Masses Tour a závěrečnou show z roku 1988 v Rose Bowl v Pasadeně v Kalifornii. Repertoár tří hudebníků z Berlína nyní zahrnuje přes 100 písní Depeche Mode ze všech desetiletí legendárních Angličanů. Brněnský koncert bude tak speciálním večerem věnovaný Music For The Masses Tour.

Jako speciální host vystoupí synth-popová kapela Lakeside X. Ti v loňském roce dokončili s německým producentem Danielem Myerem své čtvrté studiové album s názvem Love Disappears. Album obsahuje deset elektronikou nabitých písní. Na minulém albu City of Red Lights s Lakeside X spolupracoval jako zvukový engineer Paul Kendall, jenž se studiově podílel také na vzniku nahrávek Depeche Mode a s jejich někdejším členem Alanem Wilderem přijel v roce 2010 do Prahy desku pokřtít.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články