Galakoncert II. Orchestru Karla Vlacha (vánoční koncert)

13. 12. 2023 19:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.praguecc.cz/
Místo
Kongresové centrum Praha - Kongresový sál
5. května 65, Praha
zobrazit na mapě

Nejen o Vánocích.

V pořadí již druhý Galakoncert Orchestru Karla Vlacha v unikátních prostorách pražského Kongresového centra s hvězdami současné české hudební scény.

Již 13. 12. 2023 se v Kongresovém centru Praha sejdou hvězdy populární hudby, aby posluchače za doprovodu Orchestru Karla Vlacha obklopily vánoční atmosférou. Bára Basiková, Václav Noid Bárta, Jan Bendig, dětský pěvecký sbor Coro Piccolo, 18členný big band a skvělá taneční čísla, nabídnou netradiční pojetí známých hitů, gospelů a dalších písní, bez nichž si lze adventní čas jen těžko představit. To vše ve skvělých aranžích pro orchestr, ve spojení s dirigentem Daliborem Kaprasem a moderátorkou večera Adélou Gondíkovou.

Diváci se mohou těšit na velkolepou koncertní show, plnou energie, skvělých pěveckých a tanečních výkonů a unikátní program, který rozzáří toto mnohdy hektické období. V hlavní roli vánoční atmosféra, poutavá scénografie a hlavně nestárnoucí hity ikon české i světové popmusic.

Během dvouhodinové revue zazní například Last Christmas, Let it snow, It’s Beginning To Look A Lot Like Christmas či All I Want For Christmas Is You. Doplní je úspěšné aranže populárních šlágrů a nebudou chybět ani tradiční české koledy a skladby jako Tichá noc, Narodil se Kristus Pán aj.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články