God Colony + Dormant State + Ancestral Vision

29. 11. 2023 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.meetfactory.cz
Místo
MeetFactory
Ke Sklárně 15, Praha
zobrazit na mapě

Londýnské industriální hip-hopové duo God Colony vystoupí v pražském klubu MeetFactory 29. listopadu 2023 od 20.00 spolu s Dormant State a Ancestral Vision.

Láska k industriálnímu hip-hopu, technu, Timabalandovi a New Order spojila dva kamarády z Liverpoolu, Thomase Gortona and Jamese Randa, v hudební tandem God Colony. Od raných nahrávek s Flohio přes spolupráci s Mykki Blanco nebo Kojey Radical, audiovizuální sérii krátkých snímků pro NTS Radio až po založení vlastního labelu Crack Copies, étos God Colony stojí na několika základních stavebních kamenech: „club-ready bass weight, killer vocalists and leftfield production underpinned by a core melodic songwriting sensibility.“ (— Dazed) Ve smíchovské továrně představí svůj nový live set, který měl premiéru na konci září 2023 v liverpoolském Quarry; a který stejně jako jejich letošní singly Tony’s Garage nebo Who’s Gonna Save Me? snoubí to nejlepší z instrumentálního UK garage.

Po boku God Colony se v MeetFactory představí český projekt dormant state s live setem ke svému letošnímu EP Distress (Sing Sing Soundsystem); to mísí vlivy cloud rapu, witch house a experimentálního hip hopu. Večer se svou selekcí uzavře producent, DJ, sound designer, moderátor a polovička progresivního pražského labelu Unizone, Ancestral Vision.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články