Haf – Hravá psí minipohádka + křest knihy + dětská hernička

14. 9. 2024 15:00, Praha

Typ akce
Pro děti
web
http://www.reznicka.cz/
Místo
Divadlo v Řeznické
Řeznická 17, Praha
zobrazit na mapě

Hravá psí minipohádka pro děti od 1 roku do 3 let.

Co se stalo, když se jeden takový pes vydal poprvé a úplně sám na výlet? První něžné setkání s divadlem pro nejmenšího diváka, které jim hravou a interaktivní formou vypráví o tom, že na dobrodružných výpravách je nejlepší, když se člověk zase vrátí domů, do bezpečí vlastního pelíšku.

Po pohádce jsou diváci zváni na křest mini knihy s písničkou Ten náš pes, která se stala předlohou pro hravou psí mini pohádku HAF, pravidelně uváděnou na prknech Divadla v Řeznické. Účastníci se mohou také těšit na mini koncert Planeta Anna.

Po každém představení následuje Psí hernička aneb Jeviště je hřiště. Vhodné pro děti od 1 roku do 3 let a jejich rodiče.

Praktické informace:

  • Délka představení: 1 h (30 minut představení + 30 minut hernička)
  • Parkování kočárků bude zajištěno.
  • V rámci křtu bude možné knihu na místě zakoupit.

MgA. Linda Ladová je absolventkou dramatické výchovy a produkce na DAMU. Aktivně se věnuje tvorbě divadelně-vzdělávacích programů pro děti, mládež i dospělé již 10 let. V minulosti spolupracovala s Divadlem Na zábradlí, Divadlem v Dlouhé, Divadlem v Řeznické, Divadlem Minor či Divadlem Studio DVA. Již čtvrtým rokem, se skrze hravá čtení pro batolátka, v knihovně Radotín, věnuje tvorbě pro nejmenší. Na tuto tvorbu chce nyní navázat svou první inscenací pro batolátka Haf.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články