Hazlett

8. 12. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.cafevlese.cz
Místo
Café V lese
Krymská 273/12, Praha
zobrazit na mapě

Australský indie hudebník Hazlett vystoupí v Café V lese 8. prosince 2024.

Australský indie folkový zpěvák Hazlett se narodil a vyrostl v Austrálii, posledních pár let ale žije a tvoří ve Švédsku. Je nejen zpěvákem, ale také multiinstrumentalistou, skladatelem a vypravěčem. Jeho emocemi nabité písně si jen na Spotify pustí měsíčně 2,4 milionů posluchačů. K jeho nejstreamovanějším singlům patří Please Don´t Be z alba Bloom Mountai, které bylo vydáno začátkem roku 2023. Ke konci roku 2023 vydal Hazlett EP Goodbye to the Valley Low.

Jako předskokan se Hazlett činí. Letos vystupoval jako support act před LANY v Severní Americe, v Evropě byl předskokanem Calluma Scotta a Ocie Elliott. Před svým nadcházejícím sólo turné, které skromně uvedl na sociálních sítích větou „I think it could be time to do my first headline tour“, si střihne ještě jedno „předskokanství“ na červnovém vystoupení zpěváka Passenger v německém Mannheimu.

V listopadu letošního roku se Hazlett chystá na své vlastní turné po Velké Británii a Evropě s názvem The Goodbye Tour. Jeho pražská zastávka je naplánována na 8. prosince 2024 v Café V lese.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články