Hostina

23. 11. 2023 19:30, Praha

Typ akce
Divadlo
web
http://www.jatka78.cz/
Místo
Jatka78 - Velká scéna
Bubenské nábřeží 306/13, Praha
zobrazit na mapě

Inscenace Hostina je inspirována tématy obžerství, jídla a obecně zvyklostí spjatých se stolováním.

Hrát či nehrát si s jídlem? Gurmán nebo gurmet? Hédonismus jakožto východisko společenského opojení. S jídlem roste chuť. Zhltnout neopakovatelnost okamžiku. Dezert místo děkovačky. Pozdní hosti jedí kosti.

My kluci, co spolu chodíme si dovolují pozvat na slavnostní hostinu. Diváci se stanou spolustrávníky a usednou s nimi k jednomu stolu. Budou svědky jedinečně kuriózního setkání, ódy na nevšednost a porušování pravidel, která si sami lidé nastolují. Na vlastní kůži zažijí improvizovanou hostinu.

Účastníci ochutnají nový rozměr imerzivního a improvizovaného zážitku. Nasytí se koláží příběhů, akrobacií, tancem a fyzickým divadlem. Každý večer bude jiný a rezervovaný exkluzivně pro padesát hostů. Nastaví zrcadlo společnosti, kde se rozhodně nejí do polosyta a nepije do polopita.

Z jídla se stane rekvizita, partner na jevišti nebo další divák. A z normální hostiny rázem absurdní hra. Nenazkoušené pohostinství se s obratností improvizátorů ponoří do neznámých vod. Utopí se v polévce, nebo se dostanou až k digestivu?

O opravdový gurmánský zážitek se postarají kluci z Na ohni a kouři. Žádné chození kolem horké kaše, protože i ta kaše bude divákovi nabídnuta k nasycení. A jen u ní nezůstane.

Vhodné od 12 let.

Upozornění:

  • Během představení dochází k přímé interakci s diváky.
  • Během představení je možné konzumovat na vlastní riziko občerstvení z baru a mimo něj.
  • Představení může obsahovat zbytky korýšů. Jídla mohou obsahovat alergeny.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články