Hradčany známé neznámé

16. 12. 2023 14:00, Praha

Typ akce
Ve měste
Místo
Tramvajová zastávka Pohořelec - U pomníku astronomů
Keplerova, Praha
zobrazit na mapě

Komentovaná vycházka čtvrtí, kterou všichni důvěrně znají. Znají ji ale doopravdy?

Stejně jako v kterékoliv jiné části Prahy i zde se za fasádou domů skrývají rozmanité lidské příběhy. Příběhy smutné, veselé, dobrodružné i poklidně starosvětské. Tato vycházka se pokusí odhalit alespoň některé z nich. Mluvit se bude například o jednom milovaném a jednom nechvalně proslulém ministrovi, o velmi nevšední dámě či o herci, jenž se stal agentem. Účastníci vycházky také uvidí místa, kde se natáčely známé filmy. Chybět nebudou ani pověsti o loupeživých rytířích, pyšné hraběnce a loretánských zvoncích.

Praktické informace: Sraz: tramvajová zastávka Pohořelec, u pomníku astronomů Konec: Sněmovní ulice, Praha 1 – Malá Strana Délka vycházky: cca 1,5 hodiny

Děti do 6 let mají vstup zdarma. Předprodej vstupenek končí hodinu před začátkem vycházky. Na místě lze zakoupit vstupenky pouze pokud nebyla naplněna kapacita vycházky. Pořadatel si vyhrazuje právo zrušit vycházku v případě malého zájmu. O zrušení vycházky budou účastníci se vstupenkou informováni a peníze jim budou vráceny zpět na účet.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články