Indian Riders Fest 2024

13. 6. 2024 - 16. 6. 2024, České Budějovice

Typ akce
Festival
web
https://www.vcb.cz
Místo
Výstaviště České Budějovice
Husova třída 523/30, České Budějovice
zobrazit na mapě

Tradičně se akce Indian Riders Fest opět uskuteční na českobudějovickém Výstavišti, tentokrát od 13. do 16. června 2024.

Stejně jako v předchozích ročnících, i v tomto si Indian Riders Fest stanovuje nemalé cíle. Jedním z nich je, že akce opět spojí jezdce a fanoušky ze všech koutů světa a znovu potvrdí svou pozici jednoho z nejvýznamnějších setkání nadšenců značky Indian Motorcycle na planetě.

Zásadní změna nastává v termínu akce. Tento ročník se bude konat již od čtvrtka 13. 6. od 14:00 hodin –⁠ neděle 16. 6. 2024, což je oproti předešlým ročníkům prodloužení akce o jeden den. Kromě toho, připravovaný ročník akce nese podtitul Back In Time, a právě toto téma návštěvníky akce přenese do ikonických dekád 70., 80. a 90. let.

Nový ročník představí, vedle již tradičních aktivit, i řadu nových programů a změn. Jezdci a návštěvníci se můžou těšit na novou trasu spanilé jízdy, výlety na motocyklu s průvodcem, nově přibyde Indian Lounge bar a Chilli out zóna, živé DJ Show, přehlídky pouličních umělců, tanečních skupin a mnoho dalšího.

Indian Riders Fest se stal zásadní událostí pro majitele motocyklů Indian, ale vítán je každý, bez ohledu na značku motocyklu.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články