Jack Ladder + Ivy Z

25. 5. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.meetfactory.cz
Místo
MeetFactory
Ke Sklárně 15, Praha
zobrazit na mapě

Jack Ladder je mistrem muzikantského vyprávění. Ojedinělá postava nezávislé australské scény svým hřmotným barytonem a s notnou dávkou nadhledu líčí hořkosladké příběhy o hledání krásy v absurditě lidského údělu.

Ačkoli debutoval již v roce 2005 s převážně akustickou nahrávkou Not Worth Waiting For, přelomová deska v kariéře Jacka Laddera přišla až o tři roky později. Art rockové album Love Is Gone rodáka ze Sydney katapultovalo na mezinárodní scénu. Další čtyři následující řadovky vznikly ve spolupráci se tříčlenou kapelou The Dreamlanders (Kirin J. Callinan, Donny Benét and Laurence Pike). Během uplynulých let společně hráli po boku The Killers, Angel Olsen, Billa Callahana nebo Alexe Camerona.

Na své nejčerstvější desce Tall Pop Syndrome vstupuje Ladder do elektronických vod a souboje s umělou inteligencí, v němž si dává za cíl sesadit z trůnu nadvládu všudypřítomného algoritmu. Osmi novým skladbám vévodí synth-popové melodie a pulzující beaty, které se rozezní smíchovskou továrnou v sobotu 25. května. Domácí support v režii Ivy Z; sólového projekut Lenky Zbořilové z dream popových Billow.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články