Jan Smigmator & band + Tonya Graves

25. 11. 2024 19:30, Brno

Typ akce
Koncert
web
https://www.sonomusicclub.cz
Místo
Sono Music Club
Veveří 113, Brno
zobrazit na mapě

Český swingový král se vrací do Sono Cetra.

Po svém debutovém koncertě v newyorské Carnegie Hall, kde koncertoval jako první český jazzový zpěvák, se Jan Smigmator vrací se svou hvězdnou kapelou do Brna, kde přesně měsíc před Štědrým dnem uvede vánoční koncert, jehož hostem bude americká zpěvačka Tonya Graves, českému publiku známá především jako dlouholetá členka funkové kapely Monkey Business.

Svým vánočním koncertem Jan Smigmator naváže na sérii beznadějně vyprodaných koncertů v brněnském Cabaretu Des Péches v Paláci Jalta, kde v minulých letech vystoupil s legendárním americkým saxofonistou Scottem Hamiltonem nebo švédskou jazzovou hvězdou, zpěvákem Hayatim Kafem. Tentokrát ovšem míří do svého oblíbeného Sono Centra, kde letos představí nový koncertní program plný nestárnoucích swingových evergreenů, jazzových standardů, hitů Franka Sinatry a Tonyho Bennetta, ale dojde i na řadu písní, které budou pro fanoušky velkým překvapením. Těšit se ovšem návštěníci můžou i na písně autorské, vánoční klasiku a hned několik duetů s Tonyou Graves, které v Brně zazní vůbec poprvé.

Vánoční koncert Jan Smigmatora s kapelou a speciálním hostem Tonyou Graves se koná v pondělí 25. listopadu v Sono Centru Brno od 19:30.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články