Jann

17. 10. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.roxy.cz/
Místo
Roxy
Dlouhá 33, Praha
zobrazit na mapě

Polský popový zpěvák Jann vystoupí 17. října v pražském klubu Roxy.

„Křehký popový gladiátor Jann se chystá na dosud největší koncert v Česku.“

Jeho český koncertní debut se vyprodal za pár minut, nedlouho poté se v Praze představil spolu s Madison Beer. Teď polská star Jann, zpěvák s unikátním hlasem, přijede na svou dosud největší sólovou show. V pražském klubu Roxy Jann vystoupí 17. října 2024. Vstupenky budou v prodeji od 24. května, členstvo Fource Friends se k nim dostane už o dva dny dříve.

Charismatický polský hudebník začínal jako zpěvák v Národní opeře ve Varšavě, pak se ale rozhodl věnovat popu – a jeho jedinečný vokální rozsah z něj okamžitě udělal nepřehlédnutelnou osobnost. Upozornil na sebe už debutovým singlem Do You Wanna Come Over (2021) a nejpozději od megahitu Gladiator (2022) se z něj nejen doma v Polsku stalo jméno, které zná každý.

Za úspěchem hudebníka, který měl ke zpěvu, tanci a hudbě blízko odmalička, stojí i mimořádný vztah s fanynkami a fanoušky. Ti sledují každý krok muzikanta, jehož stage presence dává jednoznačně najevo, jak moc ho baví vystupovat naživo. Jak zpívá ve svém singlu Charisma: „Oh damn / He's everything I want in men / I want to keep him to myself.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články