Jarní Retro Garáž 2024

27. 4. 2024 08:00, Lysá nad Labem

Typ akce
Ve měste
web
https://www.vll.cz/
Místo
Výstaviště Lysá nad Labem
Masarykova 1727, Lysá nad Labem
zobrazit na mapě

Největší veteránská akce svého druhu v Česku.

Desítky veteránů a nepřeberné množství dílů na prodej. V sobotu 27. 4. 2024 již tradičně zaplní celý areál výstaviště oblíbená veteránská burza Retro Garáž. V moderních výstavních pavilonech výstaviště v Lysé nad Labem bude jedinečná možnost nakoupit a prodat vše, na co jsou účastníci na klasických veteránistických „burzách“ zvyklí. Retro Garáž už pravidelně nabízí skutečně mnoho a to od kompletních strojů, přes nové, replikové nebo staré a původní náhradní díly až po spousty dalších předmětů spojených s veteránismem a nejen to. Na akci svou práci prezentují i renovační dílny a řemeslníci.

Živé aukce veteránů jedině na Retro Garáži. Retro Garáž pravidelně přináší všem návštěvníkům unikátní a nevšední zážitek v podobě živých aukcí auto-moto veteránů. Do jarní aukce se chystá jako vždy pestrá nabídka historických vozidel. Jako už tradičně se budou dražit nejmenší československé mopedy, dospělé a velmi vzácné (i předválečné) motocykly a samozřejmě nebudou chybět ani automobily. Více informací na tomto odkazu.

Oblíbená veteránská tombola nesmí chybět. Tradičním zpestřením programu Retro Garáže je oblíbená veteránská tombola. V tombole ceny v hodnotě cca 100 000 Kč – poukazy jednotlivých renovačních dílen, spousty dárků a cen od vybraných prodejců, partnerů akce nebo i originální dárky Retro Garáž.

Hlavní cenou tomboly je už tradičně motocykl Jawa nebo Čezeta.

Více informací o akci na webu akce.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články