Jimmy Carr: Terribly Funny

22. 2. 2024 20:00, Brno

Typ akce
Ve měste
web
https://www.bobyhall.cz
Místo
Bobyhall
Sportovní 559/2a, Brno
zobrazit na mapě

Nové turné, starý dobrý Jimmy Carr – král uštěpačného humoru vystoupí v Praze a Brně.

Z žádného jiného komika nevypadne za tak málo času tolik vtipů jako z Jimmyho Carra. Ten se stal globálním fenoménem nejen díky svému nezaměnitelnému smíchu, ale zejména díky vtipům, které „lámou publikum v pase smíchy“, ale taky dráždí svědomí. Carr teď v rámci evropského turné se stand-upem Terribly Funny přijede na dvě česká vystoupení.

Carr vystoupí 22. února 2024 v Brně (Zoner Bobyhall) a 23. února 2024 v Praze (Kongresové centrum). Od 23. listopadu 2023 budou vstupenky k dostání na webu.

„Ze všeho nejraději mám, když se lidé zasmějí, ale jejich smích okamžitě přejde v povzdech, který dává najevo, že první automatickou reakci následuje vyjádření toho, že jsem je vyhodil z jejich komfortní zóny,“ řekl před lety v talk show Jonathana Rosse a tato teze platí dodnes. Carr se ve svém humoru nebojí pouštět i na ten nejtenčí led, mnohdy mu stačí jen pár vět nebo dokonce slov, aby dokázal být ukrutně vtipný. Mezi kontroverzními tématy ale narozdíl od některých jiných stand-up komiků dokáže bruslit bez odéru zhrzenosti, že mu ujíždí vlak.

Carr patří mezi nejvýraznější osobnosti současného standupu, jen málo komiků je globálně tak známých, v Británii pak jeho jméno vyloženě zdomácnělo. Pro Channel 4 moderuje již přes deset let pořad 8 out of 10 Cats, svými vystoupeními v různorodých talk shows už dokázal vyhodit z konceptu herecké celebrity od Cameron Diaz po Antonia Banderase. Některé vtipy pronáší Carr s kamennou tváří, jindy se nebojí sám oddat smíchu, který ale někdy vyznívá jako zlověstná výhružka.

Představení proběhne v angličtině.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články