Karolina Beranova + Fumar Mata + Après Vu

24. 11. 2023 19:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.kampushybernska.cz/
Místo
Kampus Hybernská - E.0 Sál
Hybernská 998/4, Praha
zobrazit na mapě

Nezávislé múzy, ani pomalé ani rychlé kytary, žár a kouř, opět zahrají v Kampusu Hybernská.

Karolina Beranova: V Praze usazená písničkářka Karolina Beranova ve svých písních vyvolává silné emoce. Při poslechu její tvorby se spolu s její šesti člennou kapelou posluchači vydají na nezávislou kytarovou jízdu. Karolina svou tvorbu odstartovala na jaře 2022 poté, co vydala své debutové EP, Please Be Gentle, které se uchytilo ve světových playlistech. Stala se tváří playlistu NEON a součástí EQUAL global. Karolinina talentu si lze všimnout i v jejích videoklipech, které sama režíruje. Vystupovala na známých pódiích v Praze, Vídni, Portu a Bruselu. Letos v létě si zahrála na jednom z největších českých festivalů Colours of Ostrava, kde představila svou novou kapelu. Momentálně nahrává své debutové album, které vyjde v březnu 2024.

Fumar Mata: Mladá psychedelicko-rocková skupina, která se v hudební inspiraci zasekla v období 80.–90. let. Nehrají ani rychle, ani pomalu, ale jejich zvuk složený z kytar, kláves, basy, bicích, tamburíny a zpěvu přinutí návštěvníky k tanci.

Après Vu: Indie-popová kapela z Prahy, jejichž hudba se zabývá různými tématy od každodenního života až po otázky odcizení a identity. Jejich minimalistický přístup k hudební tvorbě zakořeněný v emocích a vyprávění příběhů v posluchačích vyvolá melancholický pocit, avšak vždy s nádechem naděje.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články