Kecy a politika: Open Air 2024

29. 5. 2024 18:00, Háj ve Slezsku

Typ akce
Ve měste
web
https://www.slezskygrunt.cz/
Místo
Hospoda Slezský Grunt
Poddubí 3, Háj ve Slezsku
zobrazit na mapě

Slezský Grunt opět zve na projekt komentátora Bohumila Pečinky a Petrose Michopulose, tentokrát jako Open Air ve venkovních prostorách areálu Slezský Grunt.

Současná politika pohledem dvou rozdílných osobností, kteří se nebojí říct své názory. Politický podcast, v němž se věci zasazují do kontextu a přísně se tu oddělují prázdné kecy od skutečné politiky. Oba protagonisté přenášejí své dlouholeté zkušenosti do cca 60minutového podcastu, který vychází pravidelně každé úterý. Posluchači si jej mohou poslechnout na Forendors.cz, Spotify, České podcasty, Apple podcast, Tik Tok atd.

Bohumil Pečinka, dlouholetý redaktor Reflexu, a Petros Michopulos, muž, který se zabývá už nejméně čtvrt století marketingem a politikou. Někdy jejich podcast připomíná hru na dobrého a zlého policajta, kdy Bohouš je ten umírněnější a Petros je ostrý hoch. Tahle poloha dává podcastu a následně i živým vystoupením punc originality. Veškeré materiály mají pečlivě připravené a s nezbytnou permanentní sledovaností politické scény, médií a veškerých politických i nepolitických souvislostí. Podcast opět proběhne v úžasném prostředí Slezského Gruntu, tentokrát jako Open Air. Mimo jiné se návštěvníci mohou těšit na výbornou domácí kuchyní a pivem z minipivovarů. Akce se uskuteční ve venkovních prostorech restaurace Slezský Grunt v Háj ve Slezsku-Smolkov, dne 29.5. 2024 středa, start 18:00 hodin.

V případě nepřízně počasí se akce přesune do Konírny Slezského Gruntu, kde již několikrát probíhala.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články