Koncert filmové hudby Fantasy

24. 2. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
https://www.rudolfinum.cz
Místo
Rudolfinum - Dvořákova síň
Alšovo nábřeží 79/12, Praha
zobrazit na mapě

Ani jedenáctá sezóna Filmové filharmonie nemůže zůstat bez koncertu Fantasy. Uprostřed zimy, 24. a 25. února 2024, vystoupí velký symfonický orchestr spolu s pěveckým sborem na pódiu Dvořákovy síně Rudolfina, aby zahráli hudbu z filmů, ve kterých hraje hlavní roli fantazie.

Jedenáctá sezona Filmové filharmonie je v plném proudu, po koncertech Sci-fi a Vánoce nebude v programu sezony chybět ani nejoblíbenější koncertní program Fantasy. Pro velký zájem ho Filmharmonie uvede rovnou třikrát. Kromě večerních koncertů 24. a 25. února rozezní fantasy melodie Rudolfinum navíc i v neděli 25. února odpoledne. Ve Dvořákově síni Rudolfina vystoupí velký symfonický orchestr a pěvecký sbor pod vedením dirigenta Ondřeje Vrabce.

I tentokrát se návštěvníci dočkají hudby, která v loňském roce nezazněla. Novinek bude tento rok opravdu hodně – na koncertě zazní epická skladba The Battle z Narnie, dobrodružná Flying with Mother z Jak vycvičit draka nebo nostalgická To the Stars z filmu Dračí srdce. Novinkami koncertního programu Fantasy budou také suita z Nekonečného příběhu a skladby z třetího dílu Harryho Pottera.

Z oblíbených titulů zazní melodie z filmů Mumie, Faunův labyrint, Barbar Conan, strhující hudba z kouzelného světa Avatara a ikonická symfonická suita z Pána prstenů.

Atmosféru koncertu tradičně dokreslí účast cosplayerů, se kterými se budou moci návštěvníci potkat a vyfotit ve foyer.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články