Krampus 2023 –⁠ family show

26. 11. 2023 16:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
https://navystavisti.cz/
Místo
Výstaviště Praha - Open air za pavilony
Výstaviště 67, Praha
zobrazit na mapě

Účastníky čeká děsivá Krampus show, kde si užijí peklo plné temných postav, tentokrát ve venkovní části areálu Výstaviště Praha. Na family show bude vystupovat cca 50 Krampus postav z proslulých rakouských průvodů. Ti jsou známí svými propracovanými maskami, kravskými zvonci, kožichy, řetězy a ohni. Po celý den bude připravena gastrozóna se širokou nabídkou horkých nápojů, ďábelských klobás, párků v rohlíku pro děti a dalšího občerstvení, to vše před Maroldovým panoramatem. Akce je vhodná pro rodiny s dětmi ve věku 3–15 let (v doprovodu rodičů). Trasa průvodu je cca 800 m.

Po celou dobu bude možnost zakoupit si svítící čertovské rohy a další doplňky. Je doporučeno připravit se již doma, přijít v čertovských maskách a pomoct pořadatelům tak vytvořit ďábelskou atmosféru. Je možné si zvlášť zakoupit i focení s Krampus čerty, které bude probíhat od 12 hod. do 19 hod. v Maroldově panoramatu.

Pořadatele žádají účastníky, aby si nechali všechny své zvířecí miláčky doma. Na akci bude pyrotechnika, ohně a hluk. Zároveň žádají o zvážení účasti dětí.

Mapa trasy průvodu k dispozici na odkaze zde.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články