Krum – Herecké studio

16. 12. 2023 19:00, Praha

Typ akce
Divadlo
Místo
Slezská 856/74
Slezská 856/74, Praha
zobrazit na mapě

Také máte někdy pocit, že vaše sny jsou tu od toho, aby se snily? Anebo je zkoušíte proměnit v realitu? Cesta za snem vyžaduje jít životem bez jistot, snadno zranitelný a často s prázdnýma rukama. Pro spoustu z nás je cena snu příliš vysoká, a tak to vzdáme. Úspěch spočívá v prostém „Nikdy to nevzdej“, ale je to reálné? Dokážeme jít pořád dál ať se děje cokoliv? Cesta za snem je často namáhavá, psychicky bolestivá a někdy depresivní. Projdou jen silné povahy.

Krum se na takovou cestu vydává. Překážky jsou všude. Krutost maloměsta. Lidé bez ambicí. Prázdnost všedního života ho vrací na startovní čáru. Dokáže Krum přetavit své myšlenky a stát si za svým snem? Nebo se smíří s tradičním vzorcem pro život, usadí se a založí rodinu, podle matčina přání? Vzdá se svého snu? Všechno je ve hvězdách a možná přijde i nějaká hluboká pravda o světě.

Krum od Hanocha Levina je světově úspěšnou tragikomedií, která byla inscenována v západních i východních zemích. Osudy hlavních protagonistů jsou totiž důvěrně známé každému bez ohledu na kulturu a postavení.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články