Kundalini Realm

3. 8. 2024 10:30, Praha

Typ akce
Ve měste
web
http://www.atriumzizkov.cz/
Místo
Atrium Žižkov
Čajkovského 12, Praha
zobrazit na mapě

Jedinečná událost pro tělo, mysl a duši. Účastníci si zacvičí kundalini jógu vedenou portugalským učitelem Miguelem JanNaam, který provede transformující praxí. Těšit se můžou také na gongovou lázeň britského hráče Dylanji, jehož harmonické zvuky je zavedou do stavu hluboké relaxace a meditace.

JanNaam Miguel – Portugalský učitel kundalini jógy žijící ve Velké Británii. Byl vycvičen pod bedlivým dohledem světově uznávaných učitelů jógy – i-SKY (Guru Dharam Singh Khalsa), Amrit Nam Sarovat Kundalini Yoga School, a další. JanNaam Miguel je známý tím, že poskytuje různé lekce, které jsou jedinečně navržené, se silnými a transformačními záměry. Jeho lekce vedou studenty k rychlé sebe-evoluci. Lekce podporují rozvoj seberealizace a sebezplnomocnění ke zvýšení úrovně vědomí. Znalosti a rozsáhlé zkušenosti jogína JanNaama Miguel v oblasti humanologie z něj dělají učitele, který pomáhá lidem k reformě jejich charakteru a zdraví, a to organickým, bezpečným či samoléčebným způsobem. Jeho posláním je pomáhat lidem transformovat se a realizovat jejich plný lidský potenciál.

„Nejvyšší forma našeho pravého já se projevuje v procesu služby/pomoci druhým. V józe tomu říkáme Seva… takže dělejme všichni to, co dělají jogíni, s láskou a vědomím."

Dylanji – Britský mistr gongu. Vibrace gongu dostávají tělo i mysl do hlubokého relaxačního zážitku a meditace, aniž by člověk musel cokoli dělat. Během gongové lázně se účastníci dostanou do neutrálního stavu, při kterém se může spustit proces sebeléčení. Dylanji studoval a trénoval na College of Sound Healing ve Velké Británii. Pracuje s řadou mocných gongů včetně očistného gongu Pluto a jeho hluboce transformačního kosmického souseda gongu Nibiru. Rád účastníky nechá spojit se s magickým vodním gongem, který pomáhá pracovat s minulostí předků. Také hraje na symfonický Wu Xing gong, který stimuluje spojení s prvky života: dřevem, ohněm, zemí, kovem a vodou. Ohromující sluneční gong doplňuje sadu svými energizujícími vibracemi, které naplňují prázdnotu teplem. V rámci svých gongových lázní začleňuje mnoho dalších nástrojů, jako jsou zvonkohry, okaríny, dešťové tyče a chrastítka. V roce 2023 připojil mezi své léčební nástroje moderní technologii laseru a dřevěných harf.

„V prostoru a čase se léčíme. Nevím, odkud jsem přišel. Nevím, kam mám jít. Kde jsem, je tady a teď. Je to tak, jak to má být. Vibrace života mě zakuklí, koupe a podporuje. Jsem celý, já jsem, vyvíjím se, a jsem."

Program:

  • 10:30–12:00 – lekce kundalini jógy – Miguel JanNaam
  • 12:30–14:00 – lekce kundalini jógy – Miguel JanNaam
  • 15:00–16:30 – gongová lázeň s 5 různými gongy – Dylanji

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články