La Dolce Vita

10. 4. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Divadlo
web
http://www.jatka78.cz/
Místo
Jatka78
Bubenské nábřeží 306/13, Praha
zobrazit na mapě

„Přisedni na chvilku, kamaráde, hoď nám pětku do klobouku a roztaj žárem našich neskutečných osudů. Máme tu střípky slapsticku a střepy tragédií, cáry životů bez minulosti i bez budoucnosti. Víte, kdo já byl? Víte, kde my mohli bejt? A ještě budem, až my to rozjedem, bude to pořád rychlejší, bude se to míhat před očima, bude to největší, až nakonec – razzmatazz!“

Dekkadancers uvádějí taneční show inspirovanou příběhy lidí bez domova. Bezprizorní parta nezlomných bezdomovců se tváří v tvář tuhé zimě snaží spojit síly a přežít. Podaří se jim vylovit rozum z moře alkoholu a koupit spásu s kapsou vysypanou? A s tím, jak přituhuje, podaří se jim včas přesvědčit publikum i sebe, že jsou lidi jako ostatní, s osudem, který může potkat kdekoho, s životem, který stojí za to zachránit?

Důležité informace: Tvůrci vyčlenili 8 benefičních vstupenek v první řadě na každé představení La Dolce Vity. 100 % částky z jejich prodeje bude věnováno Armádě spásy, Novému Prostoru a Pragulic.. Armáda spásy využije prostředky na nákup nocleženek, protože zima bez střechy nad hlavou obzvlášť studí. Nový Prostor vybranou částku využije na podporu denního centra a sociální rehabilitace lidí bez domova. Pragulic zaplatí lítačku svým průvodcům Mírovi, Karlovi a Karimovi a podpoří samostatné bydlení dalších spolupracovníků.

Výběr organizace, na níž chce návštěvník představení přispět, může provést v sekci „Sleva“ vybráním příslušné kategorie (Pragulic, Armáda Spásy a Nový Prostor).

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články