Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě

17. 3. 2024 18:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
http://www.kinosvetozor.cz
Místo
Kino Světozor
Vodičkova 41, Praha
zobrazit na mapě

Cestovatelská projekce / přednáška / stand-up spisovatele, poutníka a cestovatele Ladislava Zibury. Tentokrát se hosté vydají na 14 000 kilometrů dlouhou cestu stopem napříč Evropou.

Mladý spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav Zibura se vrací na pódia s novou projekcí. Tentokrát se vydal do oblasti, která je dostupná a krásná, přesto o ní většina cestovatelů nemluví. Vydal se prostopovat Evropu. Akce je příležitostí zasmát se u jeho vyprávění o 14 000 kilometrů dlouhé cestě na sedadle spolujezdce. Ladislav své hosty provede čtrnácti zeměmi ve společnosti svérázných řidičů – z horkého předměstí Athén přes malebné albánské vesnice až za polární kruh. Odhalí přitom místa, na které se hosté možná chtěli vždy podívat, jen o nich dosud neslyšeli.

Ladislav Zibura: Novinář a cestovatel na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal čtyři knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty, Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii a Prázdniny v Evropě). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články