Lakeside X

27. 11. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
https://www.rockcafe.cz/
Místo
Rock Café
Národní 116/20, Praha
zobrazit na mapě

Kapela Lakeside X vystoupí v pražském Rock Café 27. listopadu od 20:00.

Jejich zvuk byl mnohokrát přirovnáván ke kapelám jako Mesh, De/Vision nebo dokonce Depeche Mode. Za svou historii kapela vydala čtyři alba a pevně se etablovala na elektronické scéně. Fanoušky kapely lze najít po celém světě, od domovské České republiky přes Polsko, Německo, Velkou Británii, Rusko, až po USA nebo země jako Argentina.

Skladby Lakeside X kombinují melancholii s energií a zvuky syntezátorů s živými kytarami. Spolu s křehkým hlasem frontmana a skladatele Janne Marvannena to vše vytváří jedinečný a originální charakter jejich hudby. V roce 2022 dokončili s německým producentem Danielem Myerem své čtvrté studiové album s názvem Love Disappears. Album obsahuje deset elektronikou nabitých písní, včetně singlů Rising, Time Has Come a Fascination.

Rok 2023 byl pro kapelu ten z úspěšnějších. Pro svůj pražský koncert si je vybrala jako předkapelu legenda světové hudby, Depeche Mode, vystoupili na festivalech v Německu, Švýcarsku, Slovensku a České republice.

Na svůj pražský koncert mají nachystané speciální vizuální efekty, průřez celou svojí tvorbou, ale také nejedno překvapení. Jejich debutové album Sunrise oslaví totiž 20 let.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články