Letní scéna Prahy 10

3. 6. 2024 - 1. 9. 2024, Praha

Typ akce
Festival
Místo
Praha – různá místa
Praha, Praha
zobrazit na mapě

Kulturní léto s festivalem Letní scény na Desítce: Od června do začátku září se návštěníci mohou těšit na řadu divadelních, filmových a hudebních představení pod širým nebem.

Letní scény v pražské lokalitě zpříjemní léto kulturním programem. MČ Praha 10 pro veřejnost připravila tyto letní scény – v Malešickém parku (Malešičák), v Heroldových sadech (Herolďáky), na Zahradním Městě v parku Malinová-Chrpová (Zahraďák) a na Skalce v parčíku u Aldašínské (Skalka). Je možno se těšit na zajímavý kulturní program, který ve vybraných dnech zpříjemní letní posezení s rodinou či přáteli v oblíbeném parku.

V každé lokalitě se bude jednou týdně (středa či čtvrtek) konat menší kulturní produkce jako např. vystoupení muzikantů a kapel, letní kina, divadelní představení pro dospělé i pro děti (neděle), případně spojené s tematickými aktivitami pro rodiny s dětmi apod. V místě letních scén bude po celou dobu programu v období 3. června až 1. září vytvořena odpočinková zóna s pop-up občerstvením, kde se každý může setkat s přáteli či navázat nové sousedské vztahy.

Všechny akce letních scén jsou zdarma. Program akcí lze najít zde.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články