Lucie Kutrová: Marvelovy nejoblíbenější stezky

20. 2. 2024 19:00, Brno

Typ akce
Ve měste
web
http://www.kdrubin.cz/
Místo
Kulturní dům Rubín
Makovského náměstí 3, Brno
zobrazit na mapě

Na cesty vyráží s Lucií její nerozlučný čtyřnohý parťák Marvel, spolu zažívají mnohá humorná dobrodružství.

Lůca popíše nejoblíbenější stezky v Evropě, které s Marvelem prošli. Účastníci se dozví spoustu zajímavých informací, ale spíš se pobaví nad jejich vtipnými příběhy. Jak cestovat se psem? Co všechno je třeba psa naučit, aby byl perfektním parťákem? Co všechno mu zabalit? Přechod Nízkých Tater na Slovenku, Italská AltaVia1 v Dolomitech, Tour du Mont Blanc přes Itálii, Francii a Švýcarsko, 2000 km na Stezce Českem okolo českých hranic, Kungsleden trek ve Švédsku, Lofoty v Norsku a spoustu dalších tras. Vrcholem celého vyprávění bude odpověď na otázku: „A je dobrý nápad vzít s sebou tátu (Marvelova dědu) na měsíc cestovat dodávkou po Norsku, Švédsku, Finsku a Dánsku?“ Kde se Marvelovi líbilo nejvíce, jaké to bylo s jeho dědou, to mohou zájemci jít poslechnout na nabitou přednášku.

A protože se Lůca snaží vždy pomáhat zvířatům, která neměla tolik štěstí jako její parťák Marvel, založila projekt #PomáhámSMarvelem, kam bude směřovat nemalá část výdělku večera, tj. do útulků, kde jsou peníze v této době třeba.

Lucie Kutrová
Narodila se v Havířově a vyrůstala v malém městě Petřvald u Karviné. Cestuje po světě a plní si to, co si napsala na seznam přání, tzv. bucket list. Prošla Pacific Crest Trail z Kalifornie přes Oregon a Washington až ke kanadským hranicím. Trasa stezky měří 4 260 km a je považována za jednu z nejkrásnějších stezek na světě. K tomu spoustu krásných tras v Evropě (např. Svatojakubská pouť, Tour de Mont. Blanc, Alta Via1) a také Stezku Českem (2000km). Vyšly jí knihy 151 dní Pacifickou hřebenovkou, 151 dní po evropských stezkách a 151 příběhů na Stezce Českem. Nyní nově vydala Bucket List pro lidi, co by si také rádi sepisovali své sny. Píše blog www.holkasbucketlistem.com, a žije na instagramu @holka_s_bucket_listem_luca. Spolu s přáteli založila neziskovou organizace Pomáhej s Marvelem, která se snaží pomáhat útulkům, jež se starají o opuštěná, nemocná a zraněná zvířata. Sem vkládá nemalou část výdělku z prodeje svých knih, přednášek a dalších aktivit.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články