Magnoli večery: Čáry v písku – Jak vzdělávat a rozvíjet dítě

9. 4. 2024 19:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
https://www.themozart.com/
Místo
The Mozart Prague
Karoliny Světlé 208/34, Praha
zobrazit na mapě

Jaké prostředí a přístup dětem nejvíce prospívá? S čím bývají největší problémy a jak je řešit? Co pro děti, ale i pro sebe mohou rodiče udělat?

Čáry v písku na téma Jak vzdělávat a rozvíjet dítě proběhne v úterý 9. dubna 2024 od 19:00 v prostředí unikátní kavárny The Mozart Prague, poblíž Karlova mostu.

„Husákovy děti“ mají asi všechny dost podobné zkušenosti se školou a vzděláváním. Řada z nich má stále děti ve školním věku, a proto se Čáry v písku podívají na nejasnosti ve vzdělávání, ale zejména potom na cesty, možná úskalí a doporučení. S kým jiným by se na to mohli podívat, než s Ivanou a Tomášem Janečkovými, kteří stojí za projektem Duhovka – uceleným vzdělávacím systémem založeném na česko-anglickém bilingvním prostředí a Montessori metodě, a to pro děti od 1,5 roku do 19 let.

Čáry v písku jsou neformální, ale moderovaná setkání lidí, kteří chtějí překračovat zdánlivě nepřekročitelné hranice v životě. Návštěvníci mohou naslouchat hostům, diskutovat, nebo i sdílet svoji vlastní zkušenosti.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články