Magnoli večery: Čáry v písku – V co věříte? Jak je to dnes s vírou?

12. 3. 2024 19:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
https://www.themozart.com/
Místo
The Mozart Prague
Karoliny Světlé 208/34, Praha
zobrazit na mapě

K čemu se mohou upnout? V co vlastně mohou lidí v současné době věřit? K čemu je vlastně dobrá víra?

Čáry v písku na téma V co věříte? Jak je to dnes s vírou? proběhne v úterý 12. března 2023 od 19:00 v prostředí unikátní kavárny The Mozart Prague, poblíž Karlova mostu.

Víra je hodně osobní téma, které se řeší mnohem méně, než by se mělo. Málokterá oblast je však spojena s tolika Čárami v písku. Ve středním věku se k víře řada lidí obrací. Věřit v něco může mít pro každého trochu jiný důvod. Pro někoho se může jednat o zdroj naděje a síly v těžkých časech, někomu může dávat směr a pomáhat v orientaci v životě, pro mnoho lidí je víra prostředkem k duchovnímu růstu a osobnímu rozvoji.

Hlavním hostem večera bude sestra Angelika Ivana Pintířová, česká řeholnice, boromejka, která pracuje jako diecézní ředitelka pro Papežská misijní díla, je vychovatelkou ve výchovném ústavu v Křešíně na Pelhřimovsku a jedním z moderátorů pořadu Jak to vidí… v Českém rozhlase. Bude prezentovat spíše ty tradiční cesty k víře. Pro barevnější pohled si organizátoři pozvou i lidi s trochu jiným pohledem.

Čáry v písku jsou neformální, ale moderovaná setkání lidí, kteří chtějí překračovat zdánlivě nepřekročitelné hranice v životě. Návštěvníci mohou naslouchat hostům, diskutovat, nebo i sdílet svoji vlastní zkušenosti.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články