Mancy Sono + Lambda

7. 3. 2024 19:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://punctum.cz/
Místo
Punctum
Krásova 27, Praha
zobrazit na mapě

Mancy Sono a Lambda vystoupí v pražském klubu Punctum 7. března od 19:00.

Mancy Sono na koncertech zprostředkovávají hluboké emocionální prožitky hraničící s tranzem. Posluchače zavedou přes intenzivní hudební plochy a oscilující melodické linky až do emoční paralýzy. Jejich mix post rocku, ambientu, dronu a metalu může působit jako hlasitá a intenzivní hudba, na druhou stranu je zároveň ale velmi citlivá, osobní a intimní. Hudba bez textů, kde slova nejsou potřeba a každá performance je absolutním vyznáním.

Zažehnuté médium dává vzniknout společnému performativnímu aktu, na kterém posluchač participuje výletem do vnitřních krajin, v nichž se každý za sebe společně může potkat se všemi. Melodické prvky a detaily velmi hlasitě, ale intimně asistují v roli fluidních průvodců. Kapela vydala v roce 2023 debutové album Sonder/ajzn a na rok 2024 plánuje vydání hned celé série singlů.

Lambda je čtyřčlenná instrumentální stoner / post-rocková kapela z Českého Krumlova, která má za sebou koncerty ve 14 zemích Evropy. Pomalu nastupující songy snoubí delayové post rockové plochy s těžkými riffy. To vše spojeno melodiemi, které posluchače vezmou sonickou výpravu časem a prostorem. I přes to, že během poslechu není slyšet jediné slovo ani zpěvová linka, Lambda vypráví svou hudbou příběh srozumitelným a nevšedním jazykem pro spoustu posluchačů napříč světem.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články