Martin Levanti: Tajemství našeho dechu

20. 4. 2024 09:30, Liberec

Typ akce
Ve měste
web
http://www.kinovarsava.cz
Místo
Kino Varšava
Frýdlantská 285, Liberec
zobrazit na mapě

Celodenní workshop Tajemství našeho dechu se uskuteční v prostorách kina Varšava v sobotu 20. dubna od 9:30 do 17:30.

Dýchání, otužování, půstování a další techniky hormeze pro každý den – praktický celodenní workshop zaměřený na úvod do hormetických principů vědomé práce s vlastním tělem pro posílení jeho vitality, obranyschopnosti a odolnosti. Účastníci workshopu se zorientují v nových přístupech ke cvičení, dechovým technikám, práci s chladem či půstem, které kombinují tradice s poznatky moderní vědy za účelem snížení negativních dopadů překotného rozvoje technologií v posledních desetiletích. Záměrem workshopu je ukázat, že ke zdravému a kvalitnímu životu v každém věku často stačí jen jediný nástroj, který navíc člověk má neustále k dispozici – jeho vlastní tělo.

Zákoutími hormetických technik účastníky provede Mgr. Martin Levanti, certifikovaný instruktor dechových technik Oxygen Advantage®, výživový poradce, lektor zdravotních cvičení a dlouholetý nadšený vyznavač nejrůznějších druhů hormeze.

Praktické informace: Pro účast na workshopu nepotřebuje zájemce, kromě vlastního těla, žádné speciální pomůcky. Je pouze doporučeno přijít ve volnějším oblečení, které nebude bránit v pohybu a přinést si vlastní psací potřeby pro pořizování poznámek.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články