Michaelův Mashup Open Air: Olga Ryparová (Olinium) & Markéta Šetinová

23. 7. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Ve měste
Místo
Kafe Husovka
Husova 242/9, Praha
zobrazit na mapě

Michaelův Mashup. Dva hosté. Jeden moderátor. Živé publikum. A jejich interakce. Bez konfliktu, ale s inspirací. Tak trochu jiná talkshow.

Je láska chemie?

Hosté

  • Olga Ryparová alias Olinium tvrdí, že i pokud někdo nesnášel chemii, dokáže to změnit. Vystudovala chemii, je chemička a lektorka, která popularizuje chemii na Youtube a sociálních sítích. Tvrdí, že kdo studoval chemii, už se k alkoholu a cigaretám nepřiblíží. A odpovídá třeba na otázky, k čemu jsou „éčka“, proč vás po ananasu štípe jazyk.
  • Markéta Šetinová je psychoterapeutka a socioložka. Specializuje se na práci se singles a na proměnu partnerských vztahů. Založila Institut Moderní láska a vystudovala sociologii na univerzitě v Oxfordu. Orientuje se hlavně na seznamování, vystupuje v řadě médií.

Neobvyklé kombinace hostů a zkušený moderátor. Mashup hostů, žánrů i jeviště a hlediště. Drink, hosté i živá show na míru. Originální koncept, zapojení publika a hosté, kteří se navzájem inspirují. Vážná témata i zábavné rubriky a živá hudba. Důležitou roli hrají také samotní diváci. Ale bát se rozhodně nemusí. Mohou se stát součástí jedinečné show, něco se dozvědět a také se mohou potkat s hosty a zůstat na after party.

V minulých dílech například byli: Koranteng & Mikýř, Ramba & Rubeš, Kubařová & Pánek, Pawlowská & Cina, Drtinová & Hofmann, Kalousek & Hejlík, Sedláček & Špitálníková, Pastoral Brothers & Vyhonit ďábla nebo Brzobohatá & Sestini Hlaváčková.

Pořad je na Stream.cz, YouTube a ve všech podcastových aplikacích. Michaelovi předplatitelé na Herohero mají přednostní nákup vstupenek na všechny díly zdarma.

Rozhovorů je moc. Pořadů a podcastů je moc. Michaelův Mashup je zážitek a zábava. Dává pocit sounáležitosti, spoluúčasti a inspiruje. Každý může být součástí show – živě v komorní a přátelské atmosféře. Jsou diváci přehlceni obsahem? Mashup přináší nečekané kombinace osobností, které baví i inspirují. Žádná talkshow, kde mluví hlavně moderátor. Žádný rozhovor jeden na jednoho ve sterilním studiu. Skvělý způsob, jak strávit večer ať už sám nebo ve skupině. 96% diváků, kteří přišli, chtějí přijít znovu.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články