Mikuláš aneb kouzelný den v botance

5. 12. 2023 16:00, Teplice

Typ akce
Pro děti
web
https://www.botanickateplice.cz/
Místo
Botanická zahrada Teplice
Josefa Suka 1388/18, Teplice
zobrazit na mapě

Den pro ty, co mají touhu se setkat s Mikulášem a stát tváří v tvář andělům i pekelníkům v kulisách tropického pralesa, se uskuteční 5. prosince 2023.

Na tuto akci v Botanické zahradě, kde se prověří nevinnost ratolestí návštěvníků a možná i jich samotných, je potřeba si zamluvit místo. Děti mají tento den vstup v čase 16:00–19:00 zcela zdarma.

Praktické informace:

  • Z důvodu očekávaného velkého zájmu je nutné, rozdělit vstup do jednotlivých časových slotů (pomyslných „oken“ pro vstup v daném rezervovaném termínu), aby organizátoři zamezili velkým frontám a organizačním komplikacím. Časové sloty je tedy nezbytně nutné dodržet, vstup mimo (před či po) rezervovaný časový slot není možný. Akce se koná za jakéhokoliv počasí.
  • Ke vstupence lze zakoupit tradiční malý mikulášský balíček se sladkostmi, ovocem a dárkem z botanky. (V případě zakoupení balíčku pořadatelé prosí o uvedení emailové adresy návštěvníka, na kterou bude týden před akcí zaslán čertovský dotazník, aby se čerti dozvěděli, zač je třeba děti pochválit či zač jim pohrozit.)

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články