Myles Smith + support: Calum Bowie

26. 5. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
https://www.rockcafe.cz/
Místo
Rock Café
Národní 116/20, Praha
zobrazit na mapě

Pochopit vlastní emoce: písničkářský objev z TikToku Myles Smith poprvé v Praze.

„Why’d you get me so high, to leave me so low?“ ptá se britský objev Myles Smith ve své virální skladbě Solo. Emocionální píseň se díky své popularitě na TikToku dostala k milionům lidí. Osobní texty o vlastní zranitelnosti, nezaměnitelný hlas a akustická kytara – Smith nepotřebuje nic než tohle, aby strhnul plný klub.

Po vyprodaném americkém turné se teď vrací do Evropy a vůbec poprvé přijede také do Prahy. V klubu Rock Café Myles Smith vystoupí už 26. května 2024. Poprvé vzal kytaru do ruky ve svých devíti letech a od té doby se jí nepustil. Nejčastěji se inspiroval u folkových a popových muzikantů, později našel zalíbení v americaně. Na TikToku jej sleduje téměř milion uživatelů a on se jim odvděčuje pravidelnými streamy ze svého domova.

Jeho cover verze Sweater Weather amerických The Neighbourhood se stala tak populární, že ji následně vydal a ona jenom na Spotify nasbírala téměř dvacet milionů streamů. Do Prahy veze právě vydané EP River: „River je o cestě k pochopení mých vlastních emocí,” prozrazuje Smith o titulní skladbě, kterou už jeho fanouškovstvo na TikToku dávno zná a zpívá s ním na koncertech.

Jako support se představí Calum Bowie.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články