Na jeden nádech

25. 11. 2023 19:00, Brno

Typ akce
Divadlo
web
https://www.jasuteren.cz
Místo
Terén - Sportovní a plavecký areál TJ Tesla
Zelný trh 9, Brno
zobrazit na mapě

Co všechno je třeba stihnout na jeden nádech?

Plavecký bazén TJ Tesla se na dva večery promění v divadelní scénu, která prolne světy umění a sportu. Diváci mají možnost zhlédnout událost, která završuje několikaměsíční umělecký průzkum významné brněnské sportovní architektury a její komunity. Přímo ve vnitřních prostorách bazénu proběhne performance inspirovaná světem akvabel a touhou po dokonalém pohybu, která nabízí možnost rozhodnout se pro různé divácké zážitky – na souši i ve vodě.

Událost je poctou sportovnímu areálu, který letos oslavil 40 let od svého otevření, i pozvánkou na zcela nový zážitek z jeho návštěvy. Přípravy performance se účastní členky zdejšího klubu synchronizovaného plavání, účastníci a účastnice říjnové série workshopů Na jeden nádech a personál TJ Tesla.

Suchá varianta: Během události budou diváci pouze na suchu a vodní hladinu a dění v ní budou pozorovat z bezpečné vzdálenosti.

Mokrá varianta: Během události budou diváci osloveni k tomu, aby vstoupili do bazénu, otevře se jim tak jiná vrstva zážitku. Bude třeba, aby tito diváci přišli vybaveni plavkami a ručníkem.

Bližší organizační informace a instrukce dorazí na email.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články