Nefestík 2024

21. 6. 2024 - 23. 6. 2024, Nepomuk

Typ akce
Festival
web
http://zelenohorskaposta.cz/
Místo
Zelenohorská pošta
Zelenohorská 76, Nepomuk
zobrazit na mapě

Již čtrnáctý ročník „tradičně netradičního“ festivalu Nefestík se odehraje opět v areálu barokní Zelenohorské pošty v Nepomuku.

Nefestík je neziskový multižánrový festival zaměřující se na alternativní nezávislou kulturu, především hudbu, divadlo, film, slampoetry a autorské čtení. Idea festivalu je vytvářet prostor pro kulturní přehlídku pestrých uměleckých forem. Festival je typický přátelskou a rodinnou atmosférou a probíhá od pátku do neděle na celkem čtyřech scénách.

V pátek začíná odpoledne na hlavní scéně. Program hlavní stage se po celý páteční a sobotní program střídá s vnitřní scénou (Stable stage), která je zaměřena na komornější projekty. V nočních hodinách začíná afterparty ve sklepení. Vždy se jedná o žánrově tematickou noc. Po skončení hlavní stage začíná druhá afterparty v kavárně/baru, kde budou znít odlehčenější hudební žánry.

Kromě kulturního programu na návštěvníky budou čekat vege pochoutky i široká nabídka piv z malých řemeslných pivovarů. Dále stanové městečko s rybníčkem určeným ke koupání přímo v areálu festivalu.

Kompletní seznam potvrzených interpretů a další informace na facebookové události či webových stránkách festivalu.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články