Noise Kitchen Cassette Release x Abhi

11. 7. 2024 17:00, Praha

Typ akce
Ve měste
web
http://www.petrohradskakolektiv.com/
Místo
Petrohradská kolektiv
Petrohradská 438/13, Praha
zobrazit na mapě

Křest kazety Noise Kitchen a hudební prezentace uměleckého badatele Abhiho se uskuteční 11. července od 17:00 v Petrohradská kolektiv.

Program:

  • 17:00 komunitní večeře
  • 18:00 Open Jam
  • 19:30 křest kazety Open Jams 2023
  • 20:00 prezentace Bramborack s Abhim
  • 20:30–22:00 Open Jam

Komunitní večeře – Pivo, veganské jídlo a přátelé. Zváni jsou všichni, i ti, kteří jdou poprvé. Na večeři je nutné se přihlásit, aby organizátoři zajistili dostatek jídla pro všechny. RSVP přes Google formulář.

Vydání kazety – Open Jams 2023 – Kompilace pěti nahrávek Open Jam z roku 2023 na kazetě, nahraných živě v Petrohradské kolektivu v roce 2023. Hudba všech milých lidí, kteří hráli na Open Jams v roce 2023.

Prezentace Bramborack s ABHI – Bramborack Open Call je určena pro místní zvukové umělce se zájmem o modulární syntezátory eurorack. Poslední rezident NK Bramborack Open Call v Petrohradské kolektivu, Abhi, představí své umění, které vytvořil při používání syntezátoru Noise Kitchen Bramborack. Abhi je umělecký badatel, který přistupuje ke zvuku a jeho proměnným šíření z pozic zvukového designéra, hudebního skladatele, audiovizuálního performera a pedagoga. Zkoumá kompoziční a performativní přístupy k elektronické hudbě, kde se snoubí různorodá zvuková východiska a vizuální rozhraní.

Noise Kitchen Open Jam – živé hudební hřiště, na kterém je vítán je každý, bez ohledu na to, zda je zkušený hudebník nebo začátečník. Každý si může přinést svůj vlastní nástroj (nástroje). Kdo už ví, že chce přijít, ať dá vědět organizátorům na noisekitchen@petrohradskakolektiv.com - získají tak přibližnou představu o tom, co mohou očekávat.

Více informací zde

Kontinuální činnost Petrohradská kolektiv je v roce 2024 finančně podpořena Ministerstvem kultury ČR, Hlavním městem Praha, Městskou částí Praha 10. Noise Kitchen aktivity jsou v letošním roce podpořeny Ministerstvem kultury ČR.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články