Northlane + Novelists + Ten56

1. 10. 2024 18:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.meetfactory.cz
Místo
MeetFactory
Ke Sklárně 15, Praha
zobrazit na mapě

Australský progresivní metalcore v podání Northlane se vrací do Prahy. Doprovodí je moderní kvarteto z Paříže a Marseille Novelists a francouzsko-anglický kvintet Ten56 se směsí djentu, deathcoru a špetkou rap-coru.

Kapela v tomto žánru navazuje novým EP Mirror‘s Edge na Obsidian z roku 2022 – jejich zatím nejrozsáhlejší a nejdynamičtější album. To zvukově pokrývá celou škálu jejich diskografie, ve které koexistuje jejich charakteristický metalcore s technem, drum and bassem, syntezátory, matoucími časovými signaturami a rozsáhlými refrény.

Z nového alba jsou zatím venku tři skladby – Dante, Miasma (na kterém hostuje Winston McCall z Parkway Drive) a Afterimage (s Ianem Kennym z Karnivool). „Je to jako pohled na svůj odraz, pohled do minulosti a na všechno, o čem jsem přemýšlel nebo co mě v poslední době chytlo. V těch písních není moc pozitivity, ale je to o přijetí. Doufám, že tím, že tyhle písničky vydávám, můžu tyhle věci nechat za sebou a tak trochu najít nový směr a něco pozitivního na druhé straně okraje tohohle zrcadla,“ uvedl pro Distorted Sound o novém albu zpěvák Marcus Bridge. EP vychází 12. dubna 2024.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články