Nothing But Thieves

16. 2. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.forumkarlin.cz/
Místo
Forum Karlín
Pernerova 676/51, Praha
zobrazit na mapě

Nothing But Thieves míří do Fora Karlín.

V hudbě britské kapely Nothing But Thieves se najde prostor pro agresivní rock i citlivé popové melodie. Na své tour si je vybrali Muse nebo Gerard Way z My Chemical Romance. Nothing But Thieves vystoupí 16. února 2024 ve Foru Karlín.

Eponymní album se v roce 2015 stalo nejprodávanějším debutem britské rockové kapely v USA. Teď Nothing But Thieves chystají čtvrtou desku Dead Club City, která vyjde 7. července 2024. Aktuálně na ni lákají singlem Overcome, ten vystihuje náladu celého alba a odráží emoce spojené s útěkem, nadějí a novými začátky. „Prostě se sebrat, naházet věci do batohu a vypadnout! Celá deska bude ideální pro někoho, koho taková představa přitahuje,“ popisují.

Do Prahy se Nothing But Thieves vrací po dvou beznadějně vyprodaných koncertech v Roxy a taky čerstvém vystoupení na největší stagei Rock for People, kde potvrdili renomé kapely, která dokáže autenticky strhnout publikum bez ohledu na jeho velikost. Pokud většina rockových kapel autenticitu jen předstírá a do popředí staví žánrový spektákl, Nothing But Thieves jsou sví, aniž by tím jejich hudba přicházela o zábavné ostří.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články