Novo Amor

25. 4. 2024 19:30, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.palacakropolis.cz/
Místo
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha
zobrazit na mapě

Ali Lacey, známější pod jménem Novo Amor, je velšský multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel, zvukový designér a producent. Jeho kariéra začala v roce 2014 po vydání debutového EP Birthplace, NY.

Novo Amor vznikl jako projekt – akt vzdoru po rozchodu. Ali Lacey v něm ale zcela nečekaně našel něco naplňujícího a obohacujícího. Věčně zelená příroda na severu státu New York, ve které strávil léto před několika lety, byla odrazovým můstkem při tvorbě jeho debutového alba Birthplace, které vyšlo v roce 2018.

Ali Lacey žije v Cardiffu, v domě, který je mu zčásti útulným příbytkem a zčásti studiem. Autentičnost jeho nahrávek je podpořena i zvuky, které se v bezprostřední blízkosti jeho domu vyskytují. V jeho hudbě tak můžete najít zvuky bujarých večírků, večerních ohňostrojů i vřeštění racků. Novo Amor zatím vydal 7 alb, z nichž poslední je Antarctican Dream Machine z roku 2022.

Novo Amor naservíruje, na svém premiérovém vystoupení v České republice, velkou dávku snů, lásky a touhy už 25. dubna 2024 v Paláci Akropolis.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články