NSHT: Look Mum No Computer + support: Lazer Viking

6. 4. 2024 20:00, Praha

Typ akce
Koncert
web
http://www.palacakropolis.cz/
Místo
Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha
zobrazit na mapě

Look Mum No Computer, vlastním jménem Sam Battle, přijede 6. dubna 2024 do pražského Paláce Akropolis. Vystoupí zde v rámci akce NSHT, která se zaměřuje na živou elektronickou hudbu. Večer uvede Lazer Viking.

Look Mom No Computer, přiveze z jihu Anglie DIY nástroje, díky kterým vešel ve známost na svém YouTube kanále. Renesanční umělec má za sebou výstavy i živé shows od raveů v berlínských skvótech po londýnské warehousy. Mnoho jeho vynálezů proplouvá internetem jako virální senzace. Od Furby varhan, přes syntetizující bicykl napojený na proud o 5000 voltech, na kterém si usmaží burger, až po klávesy chrlící oheň. Unikátní umělec s unikátními nástroji.

Večer zahájí Lazer Viking. Loňský držitel cen Anděl a Apollo zahraje z alba Tunnel Vision, kterému vévodí masivní basové linky jako vystřižené z hitů italo-diska, repetitivní proto-techno diktát bicích automatů a odzbrojující nostalgie osmdesátkových refrénů. O světla se postará kolektiv vizuálních mágů Laser Hazer. Součástí akce bude i jedno velké synťákové překvapení.

Akce proběhne pod hlavičkou NSHT, projektu, který posunuje vnímání párty na umění, které se tvoří horkými kabely, krabičkami a energií daného okamžiku. Původně olomoucká akce během sedmi let své existence představila to nejlepší z české elektronické produkce a hostila i několik zahraničních hvězd.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články