Obsessed With Colors

17. 5. 2024 - 19. 6. 2024, Praha

Typ akce
Výstava
web
https://www.gramprague.cz/
Místo
Gram
Záhřebská 23/25, Praha
zobrazit na mapě

Výstava Obsessed With Colors bude k vidění od 17. května do 19. června. Vernisáž proběhne 17. května v 18:00.

Katarína Gregorec, textilní umělkyně původem ze Slovenska, zve do svého světa plného barev, hravosti a odvahy. Její vystavené gobelíny přinášejí nejen vizuální požitek, ale také návštěvníky zavedou do prostoru, kde se barvy stávají protagonisty a zároveň vypravěči příběhu.

Katarína se věnuje tvorbě od mládí a její vášeň pro výtvarné umění a módu ji vedla k studiu na renomovaných uměleckých školách. Inspirací pro ni je samotný život s jeho různorodostí, překvapeními a emocemi. Skrze textilní techniky jako pletení, šití a dekorování, Katarína vyjadřuje svoji jedinečnou vizi světa a přenáší do svých děl radost a pozitivní energii.

Výstava Obsessed With Colors představuje nejen umělecké dílo, ale i filozofii autorky, která věří v sílu barev a odvahu následovat své sny. Každé dílo na výstavě je svým způsobem unikátní, plné autorských vzorů a barev.

Tato výstava je zvýrazněním uměleckého talentu Kataríny Gregorec a příležitostí pro pražskou veřejnost vstoupit do jejího světa. Vernisáž 17. května slibuje nejen umělecký zážitek, ale také příležitost setkat se s autorkou a poznat více o inspiraci a procesu za jejími díly.

Veškeré informace o pořádané akci pro vás připravila redakce webu GoOut.

nejčtenější články